Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Shows / Výsledky výstav

 Výstavy / Shows...
                         18 months                                                                                          4 months
                                        
 
Katowice CACIB             17.3.2012   Class: Open     V1, CWC        Richter: Forte Michael
  
KOMÁROM   CACIB      1.10.2011  Class: Open    V1, CAC, CACIB      Richter: Dr. Balogh Katalin
 
V. Newfoundland Fedcup   29.5.2011     Class: Open     VD 4        Richter: Barbara Finch (USA)
 
IHA OBERWART            18.7.2010    Class: Zwischen V1, CACA     Richter: Christa Witz (A)  
___________________________________________________________________________________
Klubsschau Baden bei Wien              19.6.2010                           Richter: Larry Hansen (USA)
 
Class: Zwischen V1, CACA                
 
___________________________________________________________________________________
Speciálná výstava Kamenný mlýn           30.5.2010             Richter: Lynn Jech  (USA)
 
Class: Mezitřída  V4
____________________________________________________________________________________
KOMÁROM    CACIB                                           23.5.2010             Richter: Bánhidi Pálné
 
Class: Mezitřída  VD
 
_____________________________________________________________________________________
KOMÁROM CACIB                              22.5.2010                           Richter: Peter v. Monfort
   
 
Class: Mezitřída  VD
 
_______________________________________________________________________________________
 
KAPUVÁR                                    2.5.2010                                          Richter: Juhász  Istvánné
 
 
Class: Junior  V1, HPJ
 
 
 _______________________________________________________________________________________
 I. Krajská výstava Vyškov     20.3.2010
 
CABED EN ARAS EREF OF Bonne Bay + GEM FOR EREF FOR SHADOW´S ETERNITY
 
SOUTĚŽE: 3. NEJHEZČÍ PÁR VÝSTAVY  
 ____________________________________________________________________________
I. Krajská výstava Vyškov     20.3.2010                       Richter: Andras Polgar
 
Class: Mezitřída  V1, Vítěz třídy         
 
____________________________________________________________________________ 
IHA WELS                             5.12.2009                       Richter: Witz Christa (A)
 
 
Class: Jungend       V1, Jugendbester    
                                             
___________________________________________________________________
 
NATIONAL   DUNAKILITI  SPECIALTY        
                                                  9.10.2009                                                    Richter: Donovan Thompson (USA)
 
Class: Junior           V1, HPJ              
 
__________________________________________________________________
 
KOMÁROM  CACIB                 2.10.2009                   Richter: Dr. Jakkel Tamás (H)
 
Class: Jugend           V1, HPJ              
 
_____________________________________________________________
KOMÁROM  CACIB                 3.10.2009                     Richter: Török János (H)
 
Class: Jugend           V3                              
 
_________________________________________________________ ____
CACIB SPLIT                               26.7.2009                   Richter: HANS V.D. BERG (NL)
 
Class: PUPPY             VN 1                                        
_____________________________________________________________
 
CAC SPLIT                               25.7.2009                   Richter: Javier Sanchez (E)
 
Class: PUPPY            VN 1                          
 
_____________________________________________________________
 
CACIB SPLIT                             24.7.2009                    Richter: ZLATKO KRALJIČ (HR)
 
Class: PUPPY             VN 1                            
 
_____________________________________________________________
 
CAC SPLIT                                23.7.2009                   Richter: MARJA TALVITIE (FIN)
 
Class: PUPPY               VN 1                           
_____________________________________________________________
 
IHA  OBERWART                    19.7.2009                   Richter: WITZ  CHRISTA (A)
 
                                                                   
 
Class: Jüngsten          VN 1, BIS puppy                     
________________________________________________________
 
CACIB  SZOMBATHELY        18.7.2009                   Richter: Igor Selimovic (CRO)
 
Class: PUPPY               VN 2                    
________________________________________________________
 KV Hradec nad Moravicí      30.5.2009                    
CABED EN ARAS EREF OF Bonne Bay + CAROLAINE EREF OF Bonne Bay 
 
SOUTĚŽE: 1. NEJHEZČÍ PÁR VÝSTAVY
_____________________________________________________________________
KV Hradec nad Moravicí      30.5.2009                  Richter: Joao Vasco Pocas (P)
3.NEWFOUNDLAND FEDCUP 2009
 
Class: PUPPY               VN 1                    
________________________________________________________
 
CACIB SZILVÁSVÁRAD         11.4.2009                    Richter: Dr. Kelemen Atilla
 
                                                         
 
Class: Bébi                   VN 1 
________________________________________________________
TOPlist